Mirë se vini në
Van Gogh Tirana

Van Gogh eshte nje kryeveper arkitekturore frymezuar nga piktura ikone The Starry Night, krijuar nga piktori hollandez post-impresionist Vincent Van Gogh. Van Gogh Tirana eshte krijuar per te themeluar nje standard te ri ne sofistikimin e restoranteve ne Tirane.

Ambjenti yne kumbues kombinon nje atmosfere plot energji dhe pamje spektakolare te detajeve tona vintage dhe klasike te dizenjimit.

Perjetoni kenaqesine e te shijuarit nje menu A La Carte ose Sushi mes banketeve velvet kombinuar me prekjen e freskise se natyres dhe objekteve artizanale te punuara plot mjeshteri,teksa zhyteni ne shijen fanstastike te koktejleve tona pergatitur nga nje ekip ekspertesh.

Eksploroni Menunë

Për rezervime / delivery na kontaktoni
në numrin e telefonit

+355(0)68 300 0030

Përse na zgjedhin ne? Përgatituni për shërbimin dhe gatimin më cilësor